Český tábor bez hranic

2
41
Český tábor bez hranic
Ohodnoť tento článek

Pozvánka ze Sluňákova

 

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vás informovali, že Česká škola bez hranic, o.s. pořádá již 4. ročník letního tábora v České republice, a to v termínu od 5. srpna do 11. srpna 2012.

Letní tábor ČŠBH se koná v ekologickém středisku města Olomouc – Sluňákov a je výjimečnou příležitostí, jak si děti českého původu, jež vyrůstají v zahraničí, mohou rozšířit své znalosti češtiny, poznat nové kamarády (pocházející z různých koutů světa a přitom hovořící česky!), naučit se nové hry, výtvarné techniky, písničky, básničky, pohádky a vše co k letnímu táboru patří.

Táborový program se zaměřuje na:

Rozvoj českého jazyka nenásilnou formou her (celotáborová hra)
• Aktivity spojené s rozvojem jazyka, které jsou přizpůsobené speciálně dětem žijícím v zahraničí
Odborná pedagogická činnost vychází z propracovaných metod pro tuto skupinu dětí

Tábor je určen pro děti od 6 do 15 let. Podrobné informace (jak se na tábor přihlásit, ceník, co s sebou, předchozí ročníky) naleznete na našich internetových stránkách http://csbh.cz/novinky/letni-tabor-slunakov-2012

Termín uzávěrky přihlášek je 14.5.2012

České školy bez hranic zajišťují výuku českého jazyka a českých reálií pro děti ve věku od 18 měsíců do 15 let za hranicemi ČR jako doplnění vzdělání, které děti českého původu získávají v zahraničních školách. Česká škola bez hranic vznikla v roce 2003 v Paříži. Od tohoto roku se model její výuky úspěšně rozšířil do dalších 8 evropských zemí. České školy bez hranic tak tvoří mezinárodní síť škol, které kromě Paříže působí rovněž v Londýně, Berlíně, Curychu, Mnichově, Bruselu, Ženevě a Drážďanech. Zároveň spolupracuje s dalšími výukovými centry z celého světa. Více informací o činnosti ČŠBH naleznete na www.csbh.cz

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S pozdravem

Alžběta Kolumpeková

Ceska skola bez hranic, o.s.
Tel.:
+420 721 779 984
www.csbh.cz

Sdílejte
Předchozí článekPozvánka
Další článekPrvní Máj na Korfu
Redakce magazínu ČesiVŘecku vám pomáhá najít ideální dovolenou, spojit se s ostatními Čechy v Řecku a vzájemně si předávat tipy a rady.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím zadejte komentář
Prosím zadejte zde vaše jméno