Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pozvánka na seminář a konstelace – Korfu

Rate this post

Seminář Jana a Patricie, konstelace pod vedením Kalliopi.

 

Zvu vás na dvoudenní seminář Jana a Patricie, který se uskuteční o víkendu 14 a 15. června v hotelu Alkyon v Ag. Georgios na severu. Budu mít také  dvě konstelace na motivy řeckých mýtů, “Prométheus” a “Eros a Psyché”. Termíny a hodiny budou upřesněny později. (Zájemci mi můžou zatelefonovat). Vše v češtině (pro případné řecké účastníky budu tlumočit do řečtiny.)

 info o Janu a Patricii  http://www.duhovyandel.cz/en/

Téma Kurzu: 

Komunikace v univerzu,

Je dvoudenním kurzem pro širokou veřejnost. V průběhu kurzu se zaměříme na komunikací verbální i neverbální a hledání blokád, které nám brání v komunikaci s naším tělem, buňkami, orgány, psychikou, až po komunikaci s druhými. Budeme se zabývat našimi rysy a rysy druhých, abychom pochopili, proč spolu můžeme, nebo nemůžeme komunikovat. Komunikace je základem vztahů. A protože vztah máme vlastně se všemi a se vším v celém univerzu, čeká nás pořádný kus práce. Protože kurz je určen pro širokou veřejnost, budou odblokování této problematiky hromadná a účastníci nemusí mít žádné specifické vzdělání. Cena kurzu je 100 Euro jako vloni.

 

Těšíme se na Vás     Jan a Patricie  Löbl

 

 

Η επικοινωνία στο σύμπαν

Ένα διήμερο σεμινάριο, στο πλαίσιο του οποίου θα ασχοληθούμε με την επικοινωνία – λεκτική και μη – και με την αντιμετώπιση των φραγμών που εμποδίζουν την επικοινωνία μας με το σώμα μας (με τα κύτταρα και τα όργανά μας), με τα συναισθήματά μας και με τους άλλους ανθρώπους. Θα εστιάσουμε σε εκείνα τα χαρακτηριστικά μας και των άλλων ατόμων που είναι άμεσα συνδεδεμένα με την ικανότητα επικοινωνίας, για να καταλάβουμε γιατί προκύπτουν οι δυσκολίες μεταξύ μας και πώς να τις αποφεύγουμε. Η επικοινωνία αποτελεί τη βάση όλων των σχέσεων. Και επειδή σχετιζόμαστε με όλους και με τα πάντα στο σύμπαν μας, έχουμε να πούμε πολλά. Το σεμινάριο προορίζεται σε ανοιχτό κοινό, η αποφόρτιση του στρες, σχετικού με την επικοινωνία, θα γίνει ομαδικά και δεν χρειάζεται καμία ειδική γνώση. Η τιμή του σεμιναρίου είναι 100 ευρώ.

Θα χαρούμε να σας δούμε               Γιαν και Πατρίτσια

 

 

Pro další informace a rezervaci účasti volejte Kalliopi Anthi na mobil 69236701323 nebo na pevnou linku 26610 90205.

1 Comment

  • Jan
    Posted 28.7.2014 at 0:27

    Děkujeme Ti Kalliopi za nádherné konstelace Eros a Psyché a Prometheus. Bylo to opravdu silné a krásné. Těšíme se na další rok

    Odpovědět

Leave a Comment

0.0/5