Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Šťastný nový rok

Rate this post

Přejí Češi v Řecku

Naši milí krajané a přátelé z řad Čechů, Slováků, českých a slovenských Řeků a Slováků, řeckých Slováků a Čechů a vůbec všichni, kdo sem chodíte a rozumíte tomu, co se zde píše,

rádi bychom Vám  popřáli hodně zdraví a lásky v tomto právě načatém roce.

Někteří z Vás sem začali chodit až později, proto nám dovolte připomenout, k čemu tyto stránky vlastně jsou:

Máme zájem propojovat česko-slovensko-řeckou komunitu, chceme, aby se lidé mezi sebou mohli seznámit a být si navzájem užiteční. Z těchto stránek nemáme žádné příjmy a jsou založeny jen a pouze na dobrovolné práci přispěvatelů.

Protože jsou nastaveny tak, aby je každý mohl spoluvytvářet, prosíme Vás o příspěvky. Stačí se jen zaregistrovat a pak je možné zadávat inzeráty, rady na úřady, přidávat akce, které se dějou v místě Vašeho řeckého bydliště. Jen ústřední článek na tomto místě je třeba zaslat nám na adresu sarah@cesivrecku.cz a my jej pak otiskneme.

V různých řeckých městech a na ostrovech se pořádají srazy naší komunity. Přidejte nám sem fotky z Vašeho srazu do fotogalerie.

Pokud máte jakékoliv problémy v mezilidských či partnerských vztazích, pak zde máme rubriku Kalli radí, takže stačí napsat na adresu kalianth@yahoo.gr a naše milá kamarádka Kalli z Korfu Vám poradí v nelehkých životních situacích.

Češi v Řecku také pomáhají slabším, proto, pokud víte o někom, kdo potřebuje pomoc a máte nějaký nápad, rádi ho zde podpoříme.

V Soluni a v Athénách vznikla česká školička a krajanské spolky. Pokud o nich máte nějaké informace, budeme rádi, když se zde o ně podělíte.

Na Korfu je naproti nemocnici česká knihovnička, je přístupná všem a vždy, přijďte si sem vybrat knížky nebo DVD.

Nebo se k nám připojte na facebooku a přijďte si jen tak popovídat.

Veškeré nápady a aktivity jsou vítány.

Ať se Vám daří a v Řecku i nadále líbí, Vám přejí adminové těchto stránek.

 

 

Leave a Comment

0.0/5