Vyměníme antibiotika za doušek koloidního stříbra?

Rate this post

Něco pro zdraví

Představte si, že byste si naložili na noc stříbrný příbor do vody a ráno měli připravené antibiotikum v roztoku na jakoukoli nemoc. Zní to neuvěřitelně a úžasně, ale úplně daleko od pravdy to nemusí být ! 

V posledním čase jsem slyšela výraz koloidní stříbro z různých míst. Již před několika lety jsem se s ním setkala , ale tenkrát mě to prostě nezajímalo. S přibývajícím věkem mě však mé zdraví zajímá čím dál víc. Jedna moje kamarádka si dokonce založila šanon s názvem „zdraví“ a tam si zapisuje své nemoci. Ale to jen tak mimochodem….

 Zpátky tedy k tomu, o co se vlastně jedná. Koloidní stříbro je ryzí metalické stříbro suspenzované (rozložené a rozptýlené) v destilované vodě. Vyrábí se pomocí speciální elektrolýzy z destilované vody, kterou si můžete koupit v každé lékárně. Je to jedna z alternativ k antibiotikům a je výrazně účinnější v boji proti bakteriím než většina antibiotik, která jsou v lékárnách dostupná.

 Jinými slovy si přinesete domů lahvinku a tu pak po lžičkách dle doporučovaného návodu pijete. Zanedlouho už nebudete potřebovat léky, protože prostě nebudete nemocní. Posiluje to silně imunitu.

 Jde o stříbro, které po několik tisíciletí provázela pověst přírodního léčiva. Staří Řekové jedli a pili ze stříbra, zrovna tak jako i mnohé jiné kultury celého světa. Panovníci dávali přednost stříbrným nástrojům i nádobí před keramikou, aby zabránili znehodnocování potravin a současně posílili své zdraví konzumací stopového množství tohoto kovu.

 Stoupenci stříbra vynášejí jeho antibiotickou schopnost efektivně čelit prakticky všem bakteriím, houbám a virům. Mimo jiné také čistí vodu, působí protizánětlivě, dezinfikuje, je bioasimilační – proniká přímo do tkání , nedráždí oči, nereaguje s jinými léky, posiluje imunitu organismu, je bezbarvé, je bez zápachu.

V lékařství se masti a zábaly založené na tomto kovu používají jako standardní léčba na popáleniny. Koloidní stříbro se taky může aplikovat vstřikováním do nosu, kapáním do očí při zánětech a alergiích a potíráním, ev. stříkáním postižené kůže pořezáním, popálením, léčení bradavic, ekzémů, svědění, akné a pod. Koloidní stříbro zabraňuje infekci a urychluje hojení. Aplikace koloidního stříbra je bezbolestné.

 

 A když by vám ani toto nestačilo, tak koloidní stříbro lze krom jiného např. používat jako deodorant v podpaží. Nastříkáním koloidního stříbra na vyprané ponožky se miliardy nanočástic stříbra usušením “vklíží” do tkaniny a působí tak proti pachům. Ponožky tak nepáchnou ani po delším nošení (jejda, to také nesmím zapomenout vyzkoušet).

 Koloidní stříbro se používá taky pro úpravu a uchovávání pitné vody. Doporučuje se jedna čajová lžička na dva litry vody. Používá se i v NASA pro úpravu pitné vody kosmonautům.

 Rozhodně nechci nikomu dávat návod na to, jak se léčit, ale chci jen rozšířit obzory a připomenout něco, co kdysi lidé používali.

A nakonec odkud pochází název ? Jako většina slov na planetě Zemi, pochází z Řečtiny. Britský fyzik Thomas Graham zavedl v roce 1861 anglický výraz „colloid“, který odvodil od řeckého slova pro klíh nebo lepidlo.

Stříbro popíjím zatím jen pár dnů a tak uvidíme, zda se mi vystříbří. Kdo se bojí, může začít těmi ponožkami.

 

Sabina Vránová , cesivrecku

2 Comments

  1. ostrovanka

    to je výborný! jdu do toho!

  2. manuela

    pravda je, ze kdyz byl nas Lukasek (5let) v nemocnici na osetreni skarede odreniny po padu z kola, tak mu to postrikali koloidnim stribrem a do rana to temer zmizelo!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *