Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vyměníme antibiotika za doušek koloidního stříbra?

Rate this post

Něco pro zdraví

Představte si, že byste si naložili na noc stříbrný příbor do vody a ráno měli připravené antibiotikum v roztoku na jakoukoli nemoc. Zní to neuvěřitelně a úžasně, ale úplně daleko od pravdy to nemusí být ! 

V posledním čase jsem slyšela výraz koloidní stříbro z různých míst. Již před několika lety jsem se s ním setkala , ale tenkrát mě to prostě nezajímalo. S přibývajícím věkem mě však mé zdraví zajímá čím dál víc. Jedna moje kamarádka si dokonce založila šanon s názvem „zdraví“ a tam si zapisuje své nemoci. Ale to jen tak mimochodem….

 Zpátky tedy k tomu, o co se vlastně jedná. Koloidní stříbro je ryzí metalické stříbro suspenzované (rozložené a rozptýlené) v destilované vodě. Vyrábí se pomocí speciální elektrolýzy z destilované vody, kterou si můžete koupit v každé lékárně. Je to jedna z alternativ k antibiotikům a je výrazně účinnější v boji proti bakteriím než většina antibiotik, která jsou v lékárnách dostupná.

 Jinými slovy si přinesete domů lahvinku a tu pak po lžičkách dle doporučovaného návodu pijete. Zanedlouho už nebudete potřebovat léky, protože prostě nebudete nemocní. Posiluje to silně imunitu.

 Jde o stříbro, které po několik tisíciletí provázela pověst přírodního léčiva. Staří Řekové jedli a pili ze stříbra, zrovna tak jako i mnohé jiné kultury celého světa. Panovníci dávali přednost stříbrným nástrojům i nádobí před keramikou, aby zabránili znehodnocování potravin a současně posílili své zdraví konzumací stopového množství tohoto kovu.

 Stoupenci stříbra vynášejí jeho antibiotickou schopnost efektivně čelit prakticky všem bakteriím, houbám a virům. Mimo jiné také čistí vodu, působí protizánětlivě, dezinfikuje, je bioasimilační – proniká přímo do tkání , nedráždí oči, nereaguje s jinými léky, posiluje imunitu organismu, je bezbarvé, je bez zápachu.

V lékařství se masti a zábaly založené na tomto kovu používají jako standardní léčba na popáleniny. Koloidní stříbro se taky může aplikovat vstřikováním do nosu, kapáním do očí při zánětech a alergiích a potíráním, ev. stříkáním postižené kůže pořezáním, popálením, léčení bradavic, ekzémů, svědění, akné a pod. Koloidní stříbro zabraňuje infekci a urychluje hojení. Aplikace koloidního stříbra je bezbolestné.

 

 A když by vám ani toto nestačilo, tak koloidní stříbro lze krom jiného např. používat jako deodorant v podpaží. Nastříkáním koloidního stříbra na vyprané ponožky se miliardy nanočástic stříbra usušením “vklíží” do tkaniny a působí tak proti pachům. Ponožky tak nepáchnou ani po delším nošení (jejda, to také nesmím zapomenout vyzkoušet).

 Koloidní stříbro se používá taky pro úpravu a uchovávání pitné vody. Doporučuje se jedna čajová lžička na dva litry vody. Používá se i v NASA pro úpravu pitné vody kosmonautům.

 Rozhodně nechci nikomu dávat návod na to, jak se léčit, ale chci jen rozšířit obzory a připomenout něco, co kdysi lidé používali.

A nakonec odkud pochází název ? Jako většina slov na planetě Zemi, pochází z Řečtiny. Britský fyzik Thomas Graham zavedl v roce 1861 anglický výraz „colloid“, který odvodil od řeckého slova pro klíh nebo lepidlo.

Stříbro popíjím zatím jen pár dnů a tak uvidíme, zda se mi vystříbří. Kdo se bojí, může začít těmi ponožkami.

 

Sabina Vránová , cesivrecku

2 Comments

 • ostrovanka
  Posted 24.10.2011 at 12:32

  to je výborný! jdu do toho!

  Odpovědět
 • manuela
  Posted 2.9.2012 at 7:40

  pravda je, ze kdyz byl nas Lukasek (5let) v nemocnici na osetreni skarede odreniny po padu z kola, tak mu to postrikali koloidnim stribrem a do rana to temer zmizelo!!

  Odpovědět

Leave a Comment

0.0/5