Česko-slovenské setkání s bazarem

14
434

na Korfu

 

Milí krajané z Korfu,
 
V sobotu 2.2. pořádáme další česko-slovenské setkání s bazarem. Začínat se bude v 11 hodin dopoledne u Kaliopky a Pepy v Kontokali. Když bude hezky, můžeme být venku na zahradě, když bude pršet, je tam místo i vevnitř.
 
Kdo bude chtít, může přinést věci, které se mu nehodí a na místě je dát, prodat či vyměnit. Protože by to neměl být pouze účelově bazar, ale spíš taková záminka k setkání, bylo by prima, kdybychom přitom mohli něco jíst a pít. Kaliopčin manžel Pepa souhlasí s tím, že by zapálil gril a ostatní je už jen na nás.
 
Takže moc prosíme všechny, kteří se budou chtít zúčastnit, aby do komentářů níže napsali, co by byli schopni a ochotni přinést s sebou, ať nemáme deset štrúdlů a žádné maso :), například.
 
Zváni jsou všichni včetně svých řeckých poloviček a dětí (na bazaru můžete vyměnit).
 
Kromě toho si konečně můžete prohlédnout českou knihovničku, která se nachází právě zde a půjčit si nějaké knížky nebo DVD. Pokud máte knížky, které jsou zajímavé a už je nepotřebujete doma, můžete do knihovničky darovat.
 
A cesta je jednoduchá: když se dostanete do Kontokali k nové nemocnici, odboř¨číte k ní z hlavní silnice na semaforech. A hned po pár metrech vpravo uvidíte malý minimarket, vedle automat na kafe (tam je skříňka s knihovnou), kdekoliv bude místo zaparkujete a dům se zahradou po pravé ruce je on.
 
Těšíme se na vás!!!
Sdílejte
Předchozí článekVolba českého prezidenta
Další článekKalli radí potřetí
Redakce magazínu ČesiVŘecku vám pomáhá najít ideální dovolenou, spojit se s ostatními Čechy v Řecku a vzájemně si předávat tipy a rady.

14 KOMENTÁŘE

  1. lidicky, preji at vam vyjde pocasicko, prosim, kdyby prisla i eva prifti, at mi zavola, ztratila jsem na ni kontakt.

  2. super. tak myslim, ze by to chtelo jeste papirove talirky a poharky a pak treba jeste nejake piti, vino nebo neco a treba par suvlaki?

  3. ahojka manuelo:-)
    zrovna jsme se vratili z Cech a chystame se koncem unora do Athen a ja doufam v nase setkani 🙂
    muj mobil:6946170218

  4. Upeču chleba a ten velký domažlický koláč (s tvarohem, mákem a povidly), jako na “Nazdar Bazar!” u Evy.

  5. Dobre ranko, ted jsem si to precetla, takze se oblekneme a razime. Dovezeme to, co nas po ceste cvrnkne do nosu.

  6. akce naprosto vydařená!! díky všem za účast! bylo nás celkem s dětmi a řeckými protějšky kolem 35 a fotky najdete v nejbližší době ve fotogalerii. je hezké, že mezi námi byly ještě nenarozené děti (dvojčata) a mimi 3 měsíce, takže se nám věkový průměr snížil na35- 40 let:))

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím zadejte komentář
Prosím zadejte zde vaše jméno