Dejte si reklamu na sebe

2
88

 Proč se zadarmo nezviditelnit?

 Milí bojovníci v Řecku, 

nadchází opět další pracovní sezona v letních měsících. Vy, co se zabýváte turistickým ruchem, jistě víte o čem píši. Možná jste se rozhodli tak trochu zapodnikat v turismu, pronajímáte vlastní pokoje, vlastníte půjčovnu plavek, potapěčských brýlí, motorek, automobilů či čehokoliv jiného. Potřebujete se dostat do povědomí, zviditelnit se, aby se hrnulo víc zákázníků. V době internetu se téměř každý dovolenkář brouzdá po netu před odjezdem, někdy docela s předstihem a hledá nejlevnější varianty ubytování, půjčovného nebo prostě hledá možnosti, jak se na dovolené zabavit. Pokud na netu nejste a nemáte reklamu, objedná si služby jinde. A i kdybyste potom měli cokoliv lepšího, dotyčný si prostě už vybral předem jinde. Proto Vám nabízíme zcela zdarma reklamu formou příspěvku na našem webu cesivrecku. Můžete uveřejnit své služby v příspěvku, který se objevuje na první straně našeho webu a poté je také sdílen na facebooku odkazem. Nechceme peníze, jen chceme, aby jste se s námi podělili trochu o svůj příběh. Tedy, pokud máte třeba k pronájmu pokoje, nenapsat jen o pokojích, ale také trochu něco o sobě. Prostě zaplatit osobním příběhem (třeba stručným). Piště na sarah@cesivrecku.cz. Budeme se těšit!

 

Sdílejte
Předchozí článekPotřebujete chůvu?
Další článekO vlastenectví a integraci
Redakce magazínu ČesiVŘecku vám pomáhá najít ideální dovolenou, spojit se s ostatními Čechy v Řecku a vzájemně si předávat tipy a rady.

2 KOMENTÁŘE

  1. Petro, tak nám napiš a určitě to dáme dohromady. Lze to udělat třeba i formou rozhovoru. Tedy bys odpovídala jen na otázky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím zadejte komentář
Prosím zadejte zde vaše jméno