Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Konec aukce pro Eleni

Rate this post

A co dál?

 

Vážení a milí dárci, vydražitelé a příznivci Aukce pro Eleni,
Naše aukce právě skončila. Teď, prosím, mějte chvilku trpělivost. Nepřidávejte nyní žádné komentáře, ani žádné neodebírejte a vyčkejte, až se u každého předmětu objeví náš komentář se jménem vydražitele a jménem dárce a částkou v korunách i eurech, abyste si mohli vybrat, na jaký účet peníze pošlete. Kurz eura přepočítáváme pro jednoduchost jako 1 euro-25 kč.
 
Na stránkách www.cesivrecku.cz pribyde dnes celý seznam dárců a příjemců, abyste nemuseli složitě hledat, co jste vlastně vydražili nebo co máte poslat.
 
Kdo jste vydražil předmět, zašlete, prosím slíbenou částku na jeden z účtů a napište do komentářů, na který jste ji poslali. Nezapomeňte, prosím, uvést při placení heslo Eleni a číslo draženého předmětu.
Zuzana Alhusseini, maminka nemocné Eleni, bude potvrzovat přijetí peněz. Ve chvíli, kdy u každého předmětu potvrdí, že jí částka došla na účet, prosíme dárce, aby kontaktoval vydražitele přes FB (jednuduše, je to poslední jméno v komentáři) a dohodl se s ním.
Dárce pak předmět pošle vydražiteli a do komentářů napíše, že byl poslán, aby jej pak příjemce mohl zase v komentáři potvrdit.
Vypadá to složitě, ale je to jednoduché. Pro jakékoliv dotazy jsme vám téměř neustále k dispozici.
Zároveň bychom rádi poděkovali VŠEM, kteří se aukce zúčastnili. Nesmírně si vážíme toho, že v dnešní době, která je hektická a nelehká se najdou lidé, kteří jsou ochotni pomáhat.
Stránka Aukce pro Eleni koncem aukce nekončí. Naopak, začíná něco nového. Stránku předáváme Zuzce, Elenčině mamince, která vás bude průběžně informovat o tom, kolik peněz dostala, co za to pro Eleni pořídila a jak se Eleni daří.
Jen ji přejmenujeme na Jak se daří Eleni?
A tak můžete sledovat, co se děje s dítětem, kterému jste věnovali svůj čas i peníze.
Pokud jste snad někdo celou akci propásnul, nic se neděje. Na stránce jsou zveřejněny bankovní údaje, takže můžete kdykoliv poslat libovolnou částku. Rodiče Eleni totiž ty peníze budou potřebovat vždycky.
A kdyby někdo mohl pomoci s něčím jiným, stačí napsat do vzkazů.
Ještě jednou všem obrovský dík!!!!!
Vaši,
p.s. ještě něco málo k pravidlům: Pokud není u předmětu uvedeno jinak nebo se nejedná o velmi drahé poštovné, poslání hradí dárce.
Pokud by mělo být poslání dražší, než 200 kč či 8 eur, navrhujeme, aby se obě strany mezi sebou dohodly, jak se o poštovné podělí či jak si předmět předat osobně.
 
 

3 Comments

 • admin
  Posted 4.4.2013 at 14:47

  jeste jednou čísla účtů:

  Řecký účet Zuzky 878/651455-33 ethniki trapeza, jmeno Zuzana Alhusseini

  Český účet 0554300013/0800 na jmeno novakova marcela heslo Eleni

  Odpovědět
 • Ivana
  Posted 5.4.2013 at 9:12

  Ja sa v tych cislach moc nevyznam. Myslim, ze potrebujem IBAN a SWIFT. Dik

  Odpovědět
 • admin
  Posted 5.4.2013 at 12:39

  iban a swift uz jsou na FB aukce pro eleni.

  Odpovědět

Leave a Comment

0.0/5