Pozvánka na konstelační večer 27.6.

Rate this post

 Tentokrát Sněhurka…

Přinášíme vám pozvánku na další konstelační večer, tentokrát s tématem pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků. Připojte se kdokoliv, kdo máte chuť a čas!!! V centru Kardia v Kerkyře ve středu 27.6.od 18 hodin. 

 

Základním tématem pohádky o Sněhurce a sedmi trpaslících je antagonistický vztah mezi dcerou a matkou-macechou, který ji ovlivňuje i dávno po odchodu z domova. Nedovoluje jí postavit se na vlastní nohy a žít v rovnocenném vztahu s jedním parterem. Pocit bezpečí a přijetí čerpá ze soužití se sedmi trpasliky (malými, v jejích očích méněcennými muži), kteří ji milují a obdivují, ale nedosahují  “její výšky”.  Je izolována od opravdového života a pocit nepřijetí a nelásky od matky-macechy jí pronásleduje.  Otrávená jablkem (plod stromu poznání), které symbolizuje pocity viny, upadá do stavu nevědomého žití (jakoby zemřela, ale žije dál), v němž  prochází vnitřní proměnou. Setkává se se svou vlastní mužskou podstatou (princ) a tak nachází kvality, které jí chyběly: sebepřijetí,  sebevědomí, rozhodnost, aktivitu. To ji probudí k novému životu, ve kterém je možné navázat rovnocenný partnerský  vztah a je bezpečná  dokonce  i návštěva domova.

 

     Konstelace pohádky může přinést mnohá další překvapení, odkrývá osobní příběhy a přináší řešení  situací, jež byly v nerovnováze. Pokaždé nacházíme další a další významy, ne jako mentální konstrukce, ale prostřednictvím osobního smysluplného prožitku.

 

     Jste srdečně zváni a těším se na vás!                                Kalliopi

 

 

Kontakt:

Kalliopi ANTHI

Corfu

Tel. 26610 90205,  6936701323

 

 

5 Comments

 1. ostrovanka

  uzasne, jakou symboliku v sobe pohadky skryvaji!!!!

 2. Eva

  Už se moc těším na další setkání, pokaždé se něco nového dozvím nejen o sobě, ale i o vztazích, na kterých je potřeba stále pracovat a poznávat aby náš život byl krásnější.

 3. Eva

  [2] Veru je to v řečtině, ale když něčemu nerozumíš, Kalliopi vždy ochotně přeloží do češtiny.

 4. Kalliopi

  Přesně tak! 🙂 Navíc můžeš klidně mluvit česky a to, co si budeš přát, já skupině přeložím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *