Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Přijeďte na kafe

Rate this post

Pozvánka na podzimní bazar

 

Zveme Vás na podzimní korfský bazar čehokoliv pro kohokoliv.
Bazar se bude konat 26. listopadu v sobotu od 10 hodin, místo – Ivetin dvorek v Benitses na Korfu. Přivezte si cokoliv, co již nepotřebujete, a mohlo by sloužit někomu jinému. Můžete si věci ocenit nebo jen tak dát „do placu“ zadarmo. Zakázáno je bazarovat živá zvířata, děti a manžele, z důvodu možného porušení zvířecích práv. Vstupné je 1 euro nebo domácí koláč. Pokud budete mít zájem věnovat oblečení na charitu, poradíme Vám, kam je možné věci zavézt. Pokud budete chtít z dvorku odjet, je možné případné věci na místě ponechat do druhého dne a po domluvě si je vyzvednout.
Naším cílem je strávit příjemný čas s přáteli nebo se seznámit s někým novým a také inspirovat Vás, kteří žijete kdekoliv izolovaně, bez možnosti promluvit si s někým z rodné země. Hodně z Vás na FB psalo o seznámení v místě bydliště. Je vidět, že je to důležité. Sdělit si svoje radosti a strasti nebo se podělit o tatranku s někým, kdo léta žil ve stejné zemi, zná stejné pohádky, rozumí stejným vtipům, je někdy prostě k nezaplacení.
Uspořádejte také bazar nebo setkání, rádi Vám poskytneme prostor na stránkách cesivrecku. Fotografie můžete poté vyvěsit ve fotogalerii. Pokud máte nějaké nápady, sem s nimi.
 
Pozvánka bude vyvěšena také v inzerátech a akcích. Pro případné změny sledujte tyto dvě rubriky.
Přejeme hodně štěstí a těšíme se na Vás.
Vaši cesivrecku
 
 
 

10 Comments

 • ostrovanka
  Posted 12.11.2011 at 10:44

  uzasny napad!!! urcite prijdu.

  Odpovědět
 • jana valkova
  Posted 14.11.2011 at 10:28

  Nadhera. Zavidim.

  Odpovědět
 • ostrovanka
  Posted 15.11.2011 at 17:26

  jeste me napadlo: prineste knizky na vymenu!! treba ja mam knizky, ktere dam a mohou si je predavat ostatni, zpet je nepotrebuji. ale muzete prinest i knizky, ktere chcete zpet, staci se sejit na pristim bazaru!!

  Odpovědět
 • Katy
  Posted 19.11.2011 at 15:59

  Mám malý dotázek,kde se nachází Ivetin dvorek?

  Odpovědět
 • ostrovanka
  Posted 19.11.2011 at 17:26

  [4] prosim, napis na dancha@seznam.cz a ona ti podrobne vysvetli.

  Odpovědět
 • Kachna
  Posted 19.11.2011 at 23:54

  Určitě se Sofulí dorazíme, jen jste mě holky trošku zklamaly 🙂 chtěla jsem tam někoho odložit a ani bych za to nechtěla peníze a ani výměnou stejný druh 🙂 Tak to tedy zkusím příště a někde jinde. P.S. O Fívečkovi řeč není – blonďáka si nechávám 🙂

  Odpovědět
 • dancha, Korfu
  Posted 20.11.2011 at 8:52

  [6] Jo, je mi to jasné, ale bohužel…..:)))))))))

  Odpovědět
 • dancha, Korfu
  Posted 20.11.2011 at 20:24

  Holky, přivezte také nějaké knížky, na bazar nebo na výměnu. Nebo třeba dětské oblečení. Svoje oblečení, co už nechcete.

  Odpovědět
 • dancha, Korfu
  Posted 23.11.2011 at 16:12

  Upřesnění pravidel bazaru v sobotu 26/11 : Každý si může přinést věci, které mu doma překážejí a třeba by mohly sloužit někomu jinému. Na dvorku si necháte věci na jednom místě a je na vás, zda si je oceníte nebo napíšete na papírek, že jsou zdarma. Vedle věcí si můžete nechat cedulku se svým jménem a dát si třeba kafe. Účelem bazaru je, že se setkáme, popovídáme a popř. se seznámíme s někým novým. Parkoviště je asi 100 mtr od domu, ovšem vyložit se dají věci přímo u dvorku a pak jet zaparkovat. Bazar je neoficiální a přátelské setkání. Tešíme se na vás.

  Odpovědět
 • Kalliopi
  Posted 25.11.2011 at 19:12

  Ahoj, tak my s Pepou prijdem!!! 🙂

  Odpovědět

Leave a Comment

0.0/5