Přijeďte na kafe

10
225
Přijeďte na kafe
Ohodnoť tento článek

Pozvánka na podzimní bazar

 

Zveme Vás na podzimní korfský bazar čehokoliv pro kohokoliv.
Bazar se bude konat 26. listopadu v sobotu od 10 hodin, místo – Ivetin dvorek v Benitses na Korfu. Přivezte si cokoliv, co již nepotřebujete, a mohlo by sloužit někomu jinému. Můžete si věci ocenit nebo jen tak dát „do placu“ zadarmo. Zakázáno je bazarovat živá zvířata, děti a manžele, z důvodu možného porušení zvířecích práv. Vstupné je 1 euro nebo domácí koláč. Pokud budete mít zájem věnovat oblečení na charitu, poradíme Vám, kam je možné věci zavézt. Pokud budete chtít z dvorku odjet, je možné případné věci na místě ponechat do druhého dne a po domluvě si je vyzvednout.
Naším cílem je strávit příjemný čas s přáteli nebo se seznámit s někým novým a také inspirovat Vás, kteří žijete kdekoliv izolovaně, bez možnosti promluvit si s někým z rodné země. Hodně z Vás na FB psalo o seznámení v místě bydliště. Je vidět, že je to důležité. Sdělit si svoje radosti a strasti nebo se podělit o tatranku s někým, kdo léta žil ve stejné zemi, zná stejné pohádky, rozumí stejným vtipům, je někdy prostě k nezaplacení.
Uspořádejte také bazar nebo setkání, rádi Vám poskytneme prostor na stránkách cesivrecku. Fotografie můžete poté vyvěsit ve fotogalerii. Pokud máte nějaké nápady, sem s nimi.
 
Pozvánka bude vyvěšena také v inzerátech a akcích. Pro případné změny sledujte tyto dvě rubriky.
Přejeme hodně štěstí a těšíme se na Vás.
Vaši cesivrecku
 
 
 
Sdílejte
Předchozí článekŘecko-české vzdělání
Další článekO kouzelné píšťalce
Redakce magazínu ČesiVŘecku vám pomáhá najít ideální dovolenou, spojit se s ostatními Čechy v Řecku a vzájemně si předávat tipy a rady.

10 KOMENTÁŘE

  1. jeste me napadlo: prineste knizky na vymenu!! treba ja mam knizky, ktere dam a mohou si je predavat ostatni, zpet je nepotrebuji. ale muzete prinest i knizky, ktere chcete zpet, staci se sejit na pristim bazaru!!

  2. Určitě se Sofulí dorazíme, jen jste mě holky trošku zklamaly 🙂 chtěla jsem tam někoho odložit a ani bych za to nechtěla peníze a ani výměnou stejný druh 🙂 Tak to tedy zkusím příště a někde jinde. P.S. O Fívečkovi řeč není – blonďáka si nechávám 🙂

  3. Holky, přivezte také nějaké knížky, na bazar nebo na výměnu. Nebo třeba dětské oblečení. Svoje oblečení, co už nechcete.

  4. Upřesnění pravidel bazaru v sobotu 26/11 : Každý si může přinést věci, které mu doma překážejí a třeba by mohly sloužit někomu jinému. Na dvorku si necháte věci na jednom místě a je na vás, zda si je oceníte nebo napíšete na papírek, že jsou zdarma. Vedle věcí si můžete nechat cedulku se svým jménem a dát si třeba kafe. Účelem bazaru je, že se setkáme, popovídáme a popř. se seznámíme s někým novým. Parkoviště je asi 100 mtr od domu, ovšem vyložit se dají věci přímo u dvorku a pak jet zaparkovat. Bazar je neoficiální a přátelské setkání. Tešíme se na vás.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím zadejte komentář
Prosím zadejte zde vaše jméno