Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stránky čekají malé úpravy

Rate this post

a změny

 

Tvoření webových stránek není nijak jednoduchá a levná záležitost. Zjistili jsme, že ne každý má Facebook, koneckonců někteří z nás ho donedávna taky neměli, takže zde není možná diskuze i pro nefejsbukáře. Rozhodli jsme se tedy, že přidáme pod články a Rady na úřady možnost diskuzí. Bude to ale nějaký den trvat, proto prosíme o malé strpení.

Již jsme změnili systém hesel. Je tedy možno se přihlásit, počítač vám pošle na mail heslo a vy si ho pak můžete sami změnit podle svého gusta. Je to docela jednoduché. Stačí se zaregistrovat, potom nahoře vpravo přihlásit a pak kliknout na “můj účet” a tam si ve své složce můžete heslo změnit, aby se vám dobře pamatovalo. Kdyby měl někdo nějaké problémy, napište nám mail a my se obrátíme na našeho úžasného admina a tvůrce stránek Tomáše.

Taky bychom vás všechny, kteří v Řecku či na Kypru bydlíte, chtěli poprosit o spolupodílení se na našich stránkách. Jsou to stránky celé česko-slovensko-řecké komunity, která rozumí česky nebo slovensky a aby stránky mohly fungovat, je třeba k nim něco přispět. Víte o nějaké akci u vás v okolí? Hledáte někoho nebo něco? Nabízíte, prodáváte? Chcete se svézt do Čech nebo naopak do Řecka? Chutnalo vám někde? Podělte se s námi o zajímavosti z hezkých míst, o fotky. V tomto případě dávání znamená taky dostávání nazpět.

Víme, že má každý v létě dost věcí na práci, my taktéž, ale znovu prosíme, vynasnažte se!!

Díky a těšíme se na vaše podněty.

Češi v Řecku

1 Comment

  • ostrovanka
    Posted 12.9.2011 at 15:47

    skvele, uz je to tady!!

    Odpovědět

Leave a Comment

0.0/5