Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stránky napadl virus

Rate this post

Trochu pravidel pro komentáře.

Šíří se jako nakažlivá nemoc. Není to počítačový virus, který by nás trápil, ale zlé a zbytečné komentáře, které se objevují čím dál častěji pod příspěvky na našich stránkách. Komentáře jsou pod různými přezdívkami. Přezdívky bez registrace jsme povolili z důvodu anonymity, ale ne z důvodu možnosti napadání druhých, bez jakýchkoliv hranic slušnosti.  Informace ze stránky administrátora nám ale ukazují, odkud komentáře pocházejí a je vidět, že je často píše stejná osoba, ačkoliv použije různé přezdívky. Tedy je vidět víc věcí, než si  lidé pod přezdívkou uvědomují.

 

Pokud někdo napíše článek, jsme rádi, když ostatní komentují. Chceme ale, aby komentáře sloužily k diskuzi o tématu, článku a ne k tomu, aby někoho urážely a napadaly. Pisatel si musel dát práci, aby článek vytvořil, věnoval svůj volný čas něčemu, co může posloužit mnoha Čechoslovákům v Řecku.

 

Nepleťme si kritiku s osobním napadáním. Komentáře jsou přínosné. Můžete psát, že s člověkem nebo věcí nesouhlasíte a proč. Ale komentáře typu :

 

„Vlastenec

Ja vam poradim: Vylizte a vychutnejte si to samy. Sraly jste se do Recka za cmoudáa, tak ted si za tim stujte a smrdte pekne tam. Kdyz jste se vdavaly nebo tam stehovaly, to jste byly hvezdy s rypakama nahoru jako Miluna s Evikem kdyz za nima lezl Kaiser s Dejdarem (italsti frajeri) v Slunce, seno…. 😀 Ted vam tece do bot a skemrate o navrat do vlasti. Pasy bych vam sebral a parchanty taky, stejne jsou narozeni v Recku, tak patri cmoudum do Recka.“

 

budeme od této chvíle mazat.

 

Tímto chceme chránit lidi, kteří věnovali čas k sepsání příspěvků, článků, inzerátů, kteří se aktivně zapojili do diskuzí. Slovo má obrovskou sílu a není pravda, že nemůže ublížit.

 

 

 

Za cesivrecku dancha a kolektiv autorů webu.

 

7 Comments

 • Jižní mlok
  Posted 1.5.2015 at 21:02

  Já souhlasim. Takový komentář je úplně mimo. Nikomu a ničemu nepomůže. Jeho účelem je jen urazit, nebo ublížit. Pryč s ním a se všemi podobnými.

  Odpovědět
 • Petra
  Posted 1.5.2015 at 21:18

  Za anonymitou se i ten největší inteligent stane lehce primitivem….
  Díky za mazání nesmyslných reakcí, je to potřeba, chudáci Ti, kterých se to týká!!!

  Odpovědět
 • Lulka
  Posted 2.5.2015 at 1:37

  Naprosto souhlasím…tuto odpověď jsem četla a přišla mi hodně ubohá, pán si asi na těchto stránkách léčí svoje psychické problémy

  Odpovědět
 • Andrea
  Posted 2.5.2015 at 9:14

  [3] Souhlasím s Pilkou.Takzvaný “vlastenec” je podle mě psychicky narušená osoba.

  Odpovědět
 • Andrea
  Posted 2.5.2015 at 9:16

  [4] Opravuji: souhlasím s Lulkou.

  Odpovědět
 • Jitka
  Posted 2.5.2015 at 17:02

  Dobre delate!! Palec nahoru!

  Odpovědět
 • Vera
  Posted 4.5.2015 at 14:56

  Bravo!

  Odpovědět

Leave a Comment

0.0/5